גישור-קורסים

מרכז סילפר מודיע על פתיחת הקורסים הבאים

1 קורס גישור בסיסי

2 קורס גישור מתקדם -פרקטיקום (התנסות מודרכת בגישור)

לפרטים והרשמה,

או טלפן למשרד סילפר גישור והדרכה : טל. 03-6497544

פקס: 153-3-6497544

דוא"ל: david@silvera.co.il

כל שאלה  -תענה.

 קורס הכרת שפת הגישור  הקורס שילמד אתכם לשוחח בשפה בינלאומית מהפכנית. שפה שתגרום לכם להפוך למובילים בשיחה ובחברה. שפה שתלמד אתכם לבנות שיתופי פעולה שיגדילו את האפשרויות העומדות לרשותכם בכל תחומי החיים. שפת הגישור היא שפה שמחברת אליכם אנשים ומעצימה את היחסים ביניכם. בסיום הקורס תדברו גישורית שוטפת.

קורס גישור בסיסי מקצועי – הקורס שהוכר על ידי הנהלת בתי המשפט כקורס הטוב והנכון ביותר להכשרת מגשרים בישראל. הקורס מיועד לאנשים שרוצים להפוך את הגישור למקצוע, למנהלים בכירים ולאנשים שבתחום עיסוקם באים במגע עם אנשים וחילוקי דעות רבים. הקורס ילמד אתכם כיצד לגשר על הפערים בין הצדדים וכיצד ליצור פתרונות המתאימים לכולם.

קורס גישור מקצועי מקיף – גולת הכותרת של עולם הגישור. קורס שכולו תרגול מעשי של הליכי גישור. בוגרי הקורס יוצאים לאוויר העולם כמגשרים מומחים אשר יכולים להתמודד עם כל סוגי המחלוקות המגיעים אליהם לגישור. המצטיינים בקורס משתלבים בפעילות קבוצת יחד גישור ומקבלים תמיכה וליווי בדרכם להצלחה כמגשרים מקצועיים.

חשוב לציין שמעבר לרמה הגבוהה והמקיפה של הלימודים אצלנו, אנחנו גם מאפשרים לבוגרים שלנו להמשיך ולהתנסות בהליכי גישור ובסימולציות גם לאחר הלימודים, ועד אשר יוכלו לתפקד כמגשרים מקצועיים. אנחנו מאמינים שבתקופה זו, בה חילוקי דעות בין אנשים ושיח רדוד ושטחי, הפכו לנורמה, עלינו לפעול כל אחד בתחומו למען שיפור החברה בה אנו חיים. אנו מאמינים שעל ידי הכשרה מקיפה של המגשרים שלנו ותמיכה בהם גם לאחר הלימודים, נוכל ליצור שינוי אמיתי בחברה.

בנוסף אנו מבינים שהכשרה מקיפה וליווי למגשרים לאחר הלימודים מחזקים את שירותי הגישור הניתנים בכל רחבי ישראל על ידי קבוצת יחד גישור. המגשרים שלנו הם אלו שמועסקים על ידינו כמגשרים ועל כן אנו עושים כמיטב יכולתנו לוודא שהם מתפקדים בצורה המקצועית והטובה ביותר.

המלצות סטודנטים על הקורס והמרצים שמעבירים אותו

"אני למדתי אצל דוד גם את הקורס הבסיסי וגם את הפרקטיקום ומאז סיום לימודי אני מנצלת כל הזדמנות לחבור אליו במאמציו להפוך את הגישור לכלי נגיש וזמין לכולם.. לדוד יש מחויבות ערכית לנושא הגישור והוא מצליח להעביר עובדה זו גם לתלמידיו, יחד עם כמובן הרבה ידע ולקחי ניסיון עשירים שיש לו בנושא.
הוא רואה בהליך הגישור כלי לשינוי חברתי והוא משדר במהלך הגישורים שהוא מוליך אמינות ומקצועיות מעוררי כבוד.

דוד הוא מורה וחבר המקרין לעבר כל הסובבים אותו אנושיות, אמפטיות וחום ובזכות כל אלה סוחף אחריו את כל מי שרק היה לו מזל להכיר אותו.
הוא אדם צנוע ועניו שהצלחתם של תלמידיו וכל הנוהרים אחריו חשובה לו מאד גם לאחר שסיים ללמדם והוא אינו חוסך מאמצים לסייע בידם, אם בעצה ואם בכל דרך אחרת, כאשר ברור שיש לו הרבה מה לתרום לקידומם ולמקצועם.

אין ספק שזו זכות גדולה להכיר את דוד, ללמוד אצלו וגם להיות מגושר בהליך שהוא מוליך והמיוחד בדוד הוא שכל מה שנכתב ונאמר עליו הוא אמת לאמיתה ולא דברי שבח מוגזמים"

בברכה
אינג' אריאלה אושפיז M.Sc.

"השתתפתי בשני קורסי גישור בהנחיית ד"ר דוד סילוורה, הראשון קורס בסיסי בגישור, והשני – במסגרת קורס פרקטיקום, תוך התנסות מודרכת בגישור של תיקים מבתי משפט לתביעות קטנות. דוד, בנועם הליכותיו, חוכמתו ונסיונו הרב, העביר את הקורסים במומחיות רבה, סבלנות והנאה.

דוד למעשה לימד אותנו שפה חדשה, את "שפת הגישור", ובזכותו סיימתי גישורים רבים בהפתעה גמורה, מתוך סקפטיות רבה בתחילת הגישור, עת הצדדים היו ניצים זה לזה, ועד לחתימה על הסדר גישור ולחיצת ידיים בתום הגישור, מה שנקרא בשפתו של דוד – "מקרב לקירבה".

ממליצה בחום גם לאלה המעוניינים לגשר, וגם לאלה המעוניינים ללמוד שפה חדשה לחיים"

רוני ויסבלט, עו"ד