המדריך לפיתרון סכסוכים

המדריך לפיתרון סכסוכים

 

המדריך לפיתרון סיכסוכים בעריכת דר' דוד סילורה -מגשר מהו"ת ומנכ"ל מרכז סילפר לגישור והדרכה.

המדריך לפיתרון סכסוכים נכתב על ידי  מגשר המהו"ת מתל אביב  , דר' דוד סילורה, במגמה לסייע לאנשים המוצאים עצמם בסכסוך אמיתי או מדומה.

אנשים כאלה מתלבטים כיצד לנהוג ? בדרך כלל, המחשבה הראשונה היא לפנות לעורך דין ולהגיש תביעה משפטית. ברם,  טוען דר' דוד סילורה – צריך לחשוב טרם הגשת תביעה. ( לספור עד 7 לפני שמקבלים החלטה גורלית)…

המדריך מסביר מהותו של סכסוך, היבטים פסיכולוגיים בסכסוך, מה צריך לשאול מי שמוצא עצמו בסכסוך, נקודות לבדיקה  האם ניתן  לפתור את הסכסוך בלי עזרה של עורכי דין? וכיצד על אדם לנהוג בכל שלב ושלב של חשיבתו ביחסיו עם הצד שכנגד.

דר' דוד סילורה מציע גם  לסייע לאנשים כאלה להתכונן לגישור או לנסות לגשר בסכסוך באמצעותו או באמצעות צוות סילפר ( פרטים אודות הצוות באתר סילפר )..

אפשר לקיים שיחה מקדימה, ללא תשלום עם דר' דוד סילורה, באמצעות הספח  המצוי באתר סילפר או להפנות אליו שאלה באמצעות המדור : צור קשר – לב שומע שבאתר זה  ( אתר סילפר).

למרכז סילפר גישור והדרכה 20 מגשרים מקצועיים ברחבי ישראל, המתמחים בנושאים שונים ובהם: חקלאות, גירושין, משפחה, רשלנות רפואית, נדל"ן, דיני עבודה ועוד.

המדריך לפיתרון סכסוכים מיועד למגושרים אבל, יוכל לסייע גם למגשרים מקצועיים בהבנת הפסיכולוגיה של הקונפליקט ובדרכים הנכונות  בשיטת הגישור לצורך מתן פיתרון הולם לצדדים בסכסוך, באווירה נעימה ובמחיר הוגן והגון.